Представяме Ви една нова, нискоетажна, жилищна сграда, в Остромила, съчетала лукс и функционалност за своите обитатели. За разлика от повечето обекти в квартала, тук партерното ниво е проектирано за множество търговски обекти, което ще допринесе значително за комфорта и удобството на бъдещите собственици, а съчетанито на елегантни фасади и луксозни общи части, превръщат тази сграда е бижуто на квартала.
Сградата се състои от 6 жилищни етажа с магазини на партер, паркинг на партерно ниво за обслужване на търговските обекти, голям подземен паркинг за автомобили и зелени площи. В продажба са 2-стайни и 3-стайни апартаменти с чиста гледка към Родопите или към пловдивските тепета. Всички жилища са с просторни стаи и санитарни помещения, отговарящи на съвременните изисквания за удобство и стил.
В тази обява Ви представяме голям 3-стаен апартамент с 2 спални, едната над 16 кв.м., голям хола с трапезария и кухня, тераса, 2 санитарни помещения и просторно антре с място за гардеробна. Към имота може да бъде закупено паркомясто.
Възможни са различни схеми на плащане, като при по-голямо самоучастие, цената се променя в рамка до близо 10 000 Е. Съдействие за ипотечно кредитиране при необходимост.
Сравнение на имоти
Сравни